
Kako prenosi Sport klub, vozač Mercedesa Niko Rozberg osvojio je titulu šampiona Formule 1 drugim mestom na poslednjoj trci sezone, Velikoj nagradi Abu Dabija, na kojoj je trijumfovao njegov timski kolega Luis Hamilton.

Tvorac čuvenih supersportskih modela Zonda i Huayra, Horacio Pagani, predstavlja novi proizvodni pogon i jednako spektakularan salon svih automobila koje je do danas dizajnirao!

Britanska policija je verovatno najbolji i najverniji kupac Fordova na Ostrvu, pa ponekad dobije čast da isproba prave automobilske poslastice.

Tim F1 Lola je učestvovao u kvalifikacijama za trku Formule 1 u Melburnu, ali s obzirom da nisu uspeli da se kvalifikuju u glavnu trku, a zaostajali su 10 sekundi iza vodećeg, glavni sponzor MasterCard je odlučio da stopira sponzorstvo, tako da se tim povukao, a bolid je ostao.

Volvo je proširio ponudu motora u modelima S90 i V90, i to D3 motorom koji se već nudi u modelima serije 40 i 60.

Istraživanje na 5.500 kamera pokazuje da povećavaju mogućnost nesreće jer nailaskom na njihovu blizinu vozači agresivno koče kako bi izbegli kazne

Nije trebalo dugo da tjuner JE Design svoju ponudu proširi i paketom za doterivanje Seatovog modela Ateca.

Izgleda da bi BMW mogao da nudi još snažnije automobile od M verzija. Naime, Bavarci su registrovali imena od M1 CS do M8 CS.