
Istraživanje na 5.500 kamera pokazuje da povećavaju mogućnost nesreće jer nailaskom na njihovu blizinu vozači agresivno koče kako bi izbegli kazne

Nije trebalo dugo da tjuner JE Design svoju ponudu proširi i paketom za doterivanje Seatovog modela Ateca.

Izgleda da bi BMW mogao da nudi još snažnije automobile od M verzija. Naime, Bavarci su registrovali imena od M1 CS do M8 CS.
VW Polo konačno postaje mali Golf

Za sada, stigli smo do glinenog modela šeste generacije „folksvagen pola“ koji otkriva da popularni automobil B segmenta raste u svim dimenzijama. To se i očekivalo, jer je „polo“ polako počeo da gubi korak sa novijom i modernijom konkurencijom.

Wheelsandmore je još ranije modifikovao Mercedes S63 AMG Coupe, pri čemu je njegov 5,5 litarski V8 agregat tada pojačao na 700KS i 1100 Nm. Sada stiže još snažnija verzija, i to sa 792KS i 1150 Nm obrtnog momenta.

Aktuelni M Performance katalog u sebi sada sadrži oko 1.300 artikala, a deo najnovije ponude za personalizaciju automobila BMW je izložio na Sajmu tjuninga u Esenu.

