
Kako prenosi B92, izvor blizak suspednovanom voditelju emisije Top Gear izjavio je da Džeremi Klarkson razmišlja da napusti BBC, čak i ako izgladi odnose sa matičnom TV kućom.

Približava se 20. mart i vreme kada treba da proverite zašto će Beogradski sajam biti „Mesto na kom muškarci plaču – od sreće“. Upravo tako glasi slogan Međunarodnog salona automobila, najstarije i najprestižnije izložbe automobilske industrije na ovim prostorima, koja će biti održana od 20. do 29. marta, najavljeno je na konferenciji za novinare.
DS 5 na sajmu u Beogradu

Vozilo najbolje može da oživi potpis SPIRIT OF AVANT-GARDE. Posetioci Sajma automobila u Beogradu će moći premijerno da otkriju novi DS 5 – perjanicu marke DS – koji uvodi identitet marke novim prednjim delom – nazvanim DS Wings, kao i drugim novostima, koje čine DS.

Meklaren je prilično samouveren u svoju poslovnu strategiju pošto su odbacili mogućnost učešća u trenutno najpopularnijem SUV segmentu.
Novi Suzuki Vitara u Srbiji od 12.990 evra

Uvoznik Suzukija za Srbiju (Euro Sumar) je na svom sajtu objavio zvanični cenovnik za novu Vitaru koju će moći da upoznaju i posetioci predstojećeg sajma automobila u Beogradu.
Great Wall automobili dostupni i u Novom Sadu

Novosadska kompanija „Gota Car Group“ postala je ovlašćeni diler Great Wall automobila.

Kako prenosi Tanjug, problem nepropisnog parkiranja u centru Beograda od danas će se regulisati uz pomoć 50 tablet računara kojima će komunalni policajci fotografisati prekršaje. To je danas najavio gradski menadžer Goran Vesić.

Kako prenosi Tanjug, francuska automobilska kompanija Reno investiraće 100 miliona dolara u argentinsku fabriku za proizvodnju novih vozila "logan" i "sandero".

* Motor je trocilindraš od 660 kubika sa 64KS i 95 Nm, a dostupne su 2WD i 4WD verzije

Svi mi volimo da se žalimo na meteorologe kojima je izgleda sve teže da pogode vrmenske uslove koji nas očekuju, a Tojota je u novoj urnebesnoj kampanji odlučila da zapravo nešto i uradi po ovom pitanju.