
Kako prenosi B92, nakon skandala sa zakasnelim opozivom vozila zbog kvara kontakt-brave koji je doveo do brojnih udesa i najmanje 13 smrtnih slučajeva u saobraćajnim nesrećama, General Motors (GM) se našao u novom problemu.
Snimljen Ssangyong X100

Ovih dana je negde na jugu Evrope snimljena grupa maskiranih test vozila novog malog crossovera južnokorejskog Ssangyonga.

Nekon što pogledate fotografije nećete poverovati da je vozač izašao iz automobila samo sa manjim povredama, u ovoj čudnoj nesreći koja se dogodila u subotu u Virdžiniji.
Novi Volvo XC90 premijerno za dve nedelje u Stokholmu

Još ranije je najavljeno da će Volvo novu generaciju modela XC90 predstaviti u avgustu, a danas je saopšteno da će se to desiti za tačno dve nedelje u Stokholmu.

Svojim prisustvom Fiat 500L daje podršku najboljim muzičkim festivalima u Srbiji
S ponosom pravljen u kragujevačkoj fabrici, model Fiat 500L daje podršku najboljim muzičkim festivalima u zemlji. Ovoga leta možete se bliže upoznati sa modelom 500L širom Srbije i sami se uveriti zašto je on upravo najpopularniji model u zemlji.
Ovako bi mogao da izgleda Renault Fluence RS

Mada u Renaultu verovatno o tome i ne razmišljaju, pojavili su se renderi koji pokazuju kako bi eventualno mogao da izgleda sportski Fluence RS.

Kako prenosi Tanjug, prodaja automobila u Grčkoj nastavila je da raste u julu, pokazali su podaci Zavoda za statistiku u Atini.

Ingo Noak Tuning se pobrinuo za modifikaciju prethodne generacije Porschea 911 (997).

General Motors je promovisao novu top verziju Cadillaca Escalade, nazvanog Escalade Platinum.

Na predstojećoj aukciji Salon Privé Sale Silverstone Auctions biće prodat i prvi produkcijski primerak Range Rovera.

Mini je prestao sa proizvodnjom prve generacije modela Clubman, dok će se njegov naslednik pojaviti sledeće godine.