
Kad su automobili u pitanju Kinezi su već iskopirali sve vredno pomena, pa nije ni čudo da se sada pojavila i kopija Bugattija Chirona i to za samo 4.700 evra. Za razliku od originala, ova besramna kopija ne pruža sportske vozne karakteristike koje oduzimaju dah, već nešto sasvim suprotno, vožnju na struju brzinama kojima će automobil uglavnom biti smetnja u saobraćaju.

Honda je još ranije zvanično potvrdila da će novu, šestu generaciju crossovera CR-V predstaviti tokom leta, a to se desilo danas. Bar što se tiče verzije za Severnu Ameriku.
Geely je objavio zvanične slike i detalje o obnovljenoj verziji crossovera Icon koji se na tržištu nalazi od 2019. godine.

Kineski Aito je kupcima ponudio svoj drugi model, i to crossover M7 koji startuje po ceni od (preračunato) 47.780 dolara.

Posle tri godine na tržištu, Volkswagen je u Kini obnovio model Teramont X, SUV-Coupe verziju modela Teramont.

* Mat crni točkovi i elementi spoljašnjeg izgleda naglašavaju Land Cruiserovu vrhunsku reputaciju, izgrađenu na robustnosti i izvanrednim terenskim karakteristikama
* Nove opcije obloga kožnih sedišta u crno-sivo i crno-smeđoj kombinaciji boja

Kineski proizvođač električnih vozila Human Horizons je predstavio električni grand tourer sa četvoro vrata opremljen futurističkim enterijerom i inteligentnom tehnologijom.

RS7 Exclusive Edition je nova Audijeva ponuda za američke kupce, ali samo za one najbrže budući da je reč o ograničenoj seriji od samo 23 primerka.

Volkswagen komercijalna vozila predstavlja potpuno novi pick-up Amarok. Svestrano vozilo za put i off-road je dizajnirano i osmišljeno u Nemačkoj i Australiji, a proizvodi se u Južnoj Africi. Ovaj pick-up je namenjen za Australiju i Novi Zeland, brojne zemlje Afrike, Bliski istok i Evropu.

Model Highlander, Toyotin najveći hibridni električni SUV, za modelsku godinu 2023. dobija unapređenja koja mu donose svež izgled i nove tehnologije za bolje povezivanje i personalizovano korisničko iskustvo.

Daihatsu Move Canbus prve generacije je u Japanu našao više od 380.000 kupaca, dok će ova nova generacija u Zemlji izlazećeg sunca biti dostupna od sledeće nedelje.

Bentley Mulliner odeljenje nastavlja da izbacuje specijalna izdanja za odabrane kupce iz različitih delova sveta.

Početkom marta je održana oficijelna premijera dugo najavljivanog Mazdinog novog crossovera CX-60, koji će na početku u Evropi biti dostupan u Plug-In Hybrid verziji CX-60 e-Skyactiv PHEV.

Šesta generacija Lexusa ES je predstavljena 2018. godine a kroz restilizaciju je prošla 2021. Međutim, stvari su se od tada pomerile na tehnološkom frontu, a Lexus je uveo svoj najnoviji infotainment sistem u modelima kao što su RX, NX i UX.