home
HOME VESTI DOMAĆE TRŽIŠTE VIDEO ZANIMLJIVOSTI NOVITETI TUNING CONCEPTS TOP SECRET PREDSTAVLJAMO SALONI ARHIVA ISTORIJA

Branilac titule u Moto GP šampionatu Mark Markez nastavio je da "teroriše" konkurenciju. Španski motociklista, član Repsol Honde slavio je i u trećoj trci u sezoni, za Veliku nagradu Argentine.

 (Dalje)





Izvršni direktor Volkswagena u Americi, Michael Horn, otkrio je neke nove detalje o budućem VW crossoveru sa sedam sedišta.

 (Dalje)

Francuski industrijski dizajner Anthony Colard ovako vidi naslednika nekadašnjeg Porschea 928 koji se proizvodio između 1977. i 1995. godine.

 (Dalje)

Opel planira da tržištu ponudi veći broj krosover i SUV modela sa namerom da poveća prodaju svojih automobila.

 (Dalje)

Dongfeng Fengshen S50

27 Apr 2014 - 14:43 Noviteti Link

Kineski Dongfeng na sajmu automobila u Pekingu ima još jednu premijeru, i to sedan Fengshen S50.

 (Dalje)

VIDEO: 2014 Hyundai Elantra

27 Apr 2014 - 14:01 Video Link


GAC Trumpchi GA3S

27 Apr 2014 - 13:20 Noviteti Link

Trumpchi GA3S je sedan kineske kompanije GAC, izložen na ovogodišnjem sajmu automobila u Pekingu, a u prodaji u Kini će se naći od jula.

 (Dalje)

NASCAR: Richmond

27 Apr 2014 - 12:02 Sport Link

Preuzeto sa: BrzaBrzina.com

Trkom Toyota Owners 400 nastavljena je NASCAR sezona

Fordov vozač Joey Logano je zabeležio drugu pobedu u sezoni i treću za Team Penske, čime se izdvojio na prvom mestu vozača sa najviše pobeda. Na drugom mestu se našao Jeff Gordon u Chevroletu, dok je Top 3 popunio Kyle Busch u Toyoti.

 (Dalje)

Na slikama je Changfeng Liebao Q6, predstavljen na sajmu automobila u Pekingu, a čija prodaja u Kini će početi u drugoj polovini godine.

 (Dalje)



Najavljeno povlačenje „Ševroleta“ sa evropskog tržišta ne treba da plaši vlasnike ovih vozila

Vest da je američki automobilski gigant „Dženeral motors“ odlučio da od 2016. prestane sa prodajom svog brenda „ševrolet“ u Evropi, da bi olakšao poslovanje svoje druge robne marke „opel“, zabrinuo je brojne vlasnike vozila sa „leptir mašnom“ na haubi. Ipak, razloga za brigu nema, jer će sve garancije biti ostvarene, a obezbeđen je servis i delovi, tvrde u „ševroletu“.

 (Dalje)