
Tek što je u Nemačkoj predstavio Swift X-TRA, Suzuki je za ovogodišnji Autosport International show u Birmigemu najavio promociju još dva specijalna Swifta.
Vizija Alfa Romea 6C

Trenutno Alfa Romeo proizvodi tek dva hatchbacka a ova, nekada muževna italijanska kompanija namerava da povrati staru slavu lansiranjem 4C sportskog automobila čija se premijera očekuje ove godine. Nakon njega slede novi modeli, uključujući i novi Spider razvijen uporedo sa novom Mazdom MX-5.

Kako prenosi Beta, novi vozač Meklarena Serhio Perez izjavio je da ove sezone može da osvoji titulu svetskog šampiona u Formuli 1, kao i da mu se ostvario san zbog prelaska u britanski tim.

PSI Project X je dorađeni BMW X5 xDrive50i koji se odlikuje doteranim izgledom i poboljšanim performansama.

2013. godina je tek počela, a Peugeot na britanskom tržištu već nudi novo specijalno izdanje modela 208.
Facel Vega HK Coupe

Već je bilo reči o oživljavanju još jedne marke automobila, francuske kompanije Facel, a u međuvremenu je objavljen i novi render modela Facel Vega HK Coupe.

Lexus će novu generaciju modela IS predstaviti nešto ranije nego što se prvobitno očekivalo, budući da će pred puiblikom pojaviti već sledeće nedelje (15. januara) na NAIAS Salonu automobila u Detroitu.

Opelov šef Thomas Sedran je za nemački magazin Auto Motor und Sport između ostalog izjavio da su za njihov novi model Adam već dobili 16.000 narudžbina, iako će se ovaj mali gradski lifestyle automobil zvanično u prodaji naći 19. januara.
Opelova specijalna prodajna akcija za Corsu i Astru Classic III

Iz Opela je stigla prva u nizu ponuda koje ova kompanija sprema u 2013. godini za sve svoje verne i potencijalne kupce. Zahvaljujući specijalnoj prodajnoj akciji dva Opelova najpopularnija automobila, Corsa i Astra Classic III, pristupačnija su nego ikada.