
Iz ruskog AvtoVAZ-a je stigla najava da će sledeće godine napraviti prvu seriju od 100 komada električne Lade Kaline, nazvane AvtoVAZ ELLada.
Poslednje mesto gde očekujete zastoj u saobraćaju je verovatno trkačka staza, pogotovo ako se radi o zatvorenom događaju kao što je Scuderia Hanseat.
Predstavljen redizajnirani Renault Koleos

Renault Nissan Srbija organizovao je promociju redizajniranog Koleosa za automobilističke novinare i poslovne partnere u Srbiji tokom druge nedelje novembra.

Posle godinu i po dana saobraćajnih gužvi večeras će u saobraćaj biti pušteno svih šest traka na mostu Gazela u Beogradu. Trostruko je povećano opterećenje mosta, što znači da će preko njega dnevno moći da prođe 200.000 vozila.
Produženi Suzuki Wagon R za Kinu

Stari Suzuki Wagon R se i dalje proizvodi u Kini (za to se brine firma Changhe-Suzuki), a sada je najavljena i njegova produžena verzija.

REIL Performance je u saradnji sa firmom MR Car Design ponudio novi performance kit za Porsche 911 GT3.
Novi Volkswagen Santana krajem 2012. godine

Za proizvodnju aktuelnog Volkwagena Santana se u Kini brine firma Shanghai-VW, dok će potpuno novi model Santna NF ugledati svetlost dana krajem 2012. godine.
Audi RS3 Plus sa 360KS stiže sledeće godine

Kao što je poznato, Audi će sledeće godine predstaviti još snažniji TT RS (sa dodatkom Plus u imenu i sa 385KS), ali Nemci planiraju još jednu Plus verziju još jednog svog RS modela.

Da će ostati
Rubens Barikelo kaže da još uvek nije izgubio nadu da će i sledeće sezone voziti u Vilijamsu, iako mu ugovor nije produžen još uvek.